GUY İlanında İstanbul Alımı Ne Kadar Olacak?

BU YAZI Admin TARAFINDAN 13 Eylül 2012 Perşembe GÜNÜ YAZILDI. 2 yorum
Son zamanda birçok kişi tarafından merakla beklenen İstanbul için Gelir Uzman Yardımcılığı sınavı ilanı kaç kişilik ve ne zaman olacak sorularının cevabı bugün itibariyle az çok belli oldu gibi..

Şöyle ki;

İstanbul vergi dairesi başkanı Mustafa Dakın sosyal medya sitesi Twitter üzerinden sorulan sorulara cevap verdi.Başkanın twitleri şu şekilde;

'' GUY sınavını bekleyen arkadaşlar, GİB illerden talepleri aldı ilk etapta kaç kişilik sınav açacaklarına karar verdikten+ sonra ihtiyaç derecesine göre illere bir dağılım yapılacağını düşünüyorum en son Bakan Bey'in imzasıyla da ilan edilir. Ama + bütün bu söylediklerim benim şahsi düşüncem. Yoksa hangi illere kaçar GUY alınacak sınav tarihi tam ne zamandır gibi hususları+ belirleyen kişi ve konunun muhatabı ben değilim. Yanlış anlaşılmasın. 
 Ve:
''Sn başkan bu yıl içerisinde İstanbul'a gelir uzman yardımcısı alımı yapılacak mıdır? '' şeklindeki soruya , Başkan Dakın;  '' Bu sene sonuna yetişmeyebilir ama kısmet olursa 2013 başına alma yönünde niyetimiz var. Hayırlısı ama ilk etapta son sınavda alınmayan illere sanırım öncelik tanınır. Bursa gibi '' şeklinde cevap verdi.

Buradan bir sonuç çıkarırsak, İstanbul için Gelir Uzman Yardımcılığı sınavı ilanı bu yıl için zor görünüyor, muhtemelen 2013 yılı başında açılacak ve herkesin beklediği gibi yüksek bir rakam ile alım gerçekleşmeyeceğidir.Neyse hayırlısı olsun...

2 yorum:

  1. çok yakında hatta bu hafta muhtemelen :)

    YanıtlaSil
  2. dört gözle bekliyoruz istanbul ilanını

    YanıtlaSil

Yorumunuz Denetlendikten Sonra Yayımlanacaktır.