Bu Haftada GUY Sınav İlanı Gelmedi

BU YAZI Admin TARAFINDAN 11 Ocak 2013 Cuma GÜNÜ YAZILDI. 0 yorum
 Evet başlıktan anlaşılacağı gibi bu haftayı da hayal kırıklığıyla kapattık.. Bu haftada Gelir Uzman Yardımcılığı sınavınun ilanı verilmedi...

Hafta başında yazdığım yazıda da belirttiğim gibi epey bir umutluydum bu haftadan. İlan verilebilir diyordum kendi kendime, umut aşılıyordum ama olmadı.

Bu iş gerçekten insanı sıkıyor. Çalışmaktan daha çok yoruyor.Çünkü GUY'u hedef olarak belirleyip direkt olarak ona odaklanmayı, ona hazırlanmayı bekleyen birçok kişi var, biliyorum.

Şöyle bir baktığımızda ise 2013 KPSS'ye 6 ay gibi bir süre kaldı. Bir çoğumuz ikilem arasında kaldık. Tekrardan KPSS'ye hazırlanmak mı ? GUY'u bekleyip 1 ay boyunca iyi bir çalışma yapmak mı? Tabi ikinci seçenek için en az 74-75 gibi KPSS P49 puanımızın olması gerektiğinide unutmamak gerek...

Diğer bir sorun ise hem KPSS'ye hem de GUY'a hazırlanamama gibi bir sorun var adaylarda. Çünkü her ne kadar iki sınavda çoktan çok seçmeli olsada formatları apayrı bir dünyada... KPSS'ye çalışayım hemde GUY açılırsa onada hazırlanırım demek o yüzden biraz zor..

Neyse biz beklemeye devam edelim. Yeni duyumlara göre sınav marta nisana bile sarkabilir miş miş .. Ne kadar doğru ne kadar yanlış göreceğiz. Zaman gösterecek her zaman ki gibi... Gelir Uzman Yardımcısı adaylarının kaderi olmuş bu :) En son GUY adayları duyar :) falan falan..


Yazımı sonlandırırken, sürç-i lisan ettim isem affola. Sağlıcakla kalın. Çalışmaya devam edelim..

Hiç yorum yok:

Yorumunuz Denetlendikten Sonra Yayımlanacaktır.