7 Eylül VMY Giriş Sınavı 77,4825 Puan İle Kapattı

BU YAZI Gelir Uzmanı TARAFINDAN 27 Ağustos 2013 Salı GÜNÜ YAZILDI. 0 yorum


7 Eylül 2013'te yapılcak olan Vergi Müfettiş Yardımcılığı sınavı için Vergi Denetim Kurulu Başkanlığından açıklama yapıldı.Yapılan resmi açıklama şöyle;


07 EYLÜL 2013 TARİHİNDE VERGİ MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVINA KATILACAK ADAYLARIN SINAV SALONLARI BELİRLENMİŞTİR.


1- Sınav,

- Ankara’da;
Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (A ve B Blok), Hukuk Fakültesi ile Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nde,

- İstanbul’da;
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve İktisat Fakültesinde yapılacaktır.


2- Sınav, saat 09:30’da başlayacak olup, adayların sınav saatinden en az yarım saat önce sınav yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.


3- Ad mayların sınava girmek istedikleri ili değiştirme talepleri dikkate alınmayacaktır.

4- Ankara’da Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nde sınava girecek adaylar, sınav salonuna, “ Yükseliş Sokak No: 5 ” adresindeki kapıdan (TÖMER Kapısı) alınacaktır.


5- Cep telefonu, çağrı cihazı, hesap makinesi, telsiz, cep bilgisayarı vb. elektronik cihazların sınav salonuna getirilmemesi gerekmektedir. Sözkonusu elektronik cihazları yanında bulunduran adaylar, sınav salonuna kesinlikle alınmayacaktır. Sınav salonuna cep telefonu ile girdiği tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacaktır.


6- Adayların doldurmuş oldukları imzalı Başvuru Formunun bilgisayar çıktısını ve el yazısı ile yazılmış özgeçmişlerini, sınav salonunda Salon Başkanına teslim etmeleri gerekmektedir.


7- Sınava başvuruda bulunan 10705 adaydan 10689 adayın başvurusu kabul edilmiş olup, sınava girmeye hak kazanan 7500 kişinin KPSS puanları 77,4825 ve üzeridir. Bu nedenle KPSS puanı 77,4825’in altında kalan adaylar sınava girmeye hak kazanamamıştır.


8- Adaylar, sınav yerlerini TC Kimlik Numarasıyla sorgulamak suretiyle öğreneceklerdir


Hiç yorum yok:

Yorumunuz Denetlendikten Sonra Yayımlanacaktır.