28 Eylül Vergi Müfettiş Yard. Sözlü Sınav Duyurusu

BU YAZI Admin TARAFINDAN 2 Aralık 2013 Pazartesi GÜNÜ YAZILDI. 0 yorum
28 Eylül 2013 tarihinde yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınav sonucunda, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınavları “Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı, Çukurambar Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No:33 Çankaya / Ankara” adresinde 16 Aralık 2013 tarihinde saat 09:30’da başlayacaktır. 

Öğleden önce sınava katılacakların saat 09:00'da , öğleden sonra sınava katılacakların  13:00 'de yukarıda belirtilen adreste bulunmaları gerekmektedir.

Sınav gününü sorgulamak için tıklayınız. 


Adayların, aşağıda belirtilen belgeleri sözlü sınava katılacakları gün, görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir.

a)Yükseköğrenim diploması, mezuniyet belgesi veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve bir adet fotokopisi (gerekmesi halinde denklik belgesi)
b)Nüfus cüzdanının aslı ve bir adet fotokopisi,
c)Son bir yıl içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf,

Ayrıca Sözlü Sınava katılacak tüm adaylardan;
Sağlıkla ilgili, vergi müfettişliği görevini sürekli olarak yurdun her yerinde yapmasına engel bir durumu olmadığına ilişkin yazılı beyan, adli sicil kaydına ilişkin yazılı beyan, Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmadığına dair yazılı beyan alınacaktır. Bu beyanlar, adayın sözlü sınava katılacağı gün Eğitim ve Sınav Hizmetleri Şubesinden temin edilecektir. (Sağlık Kurumlarından, Askerlik Şubelerinden, Adli Mercilerden resmi evrak getirilmesine gerek yoktur)

Hiç yorum yok:

Yorumunuz Denetlendikten Sonra Yayımlanacaktır.