GUY Sınavıyla İstanbul'u Kazananlardan İstenen Belgeler

BU YAZI Admin TARAFINDAN 25 Mart 2014 Salı GÜNÜ YAZILDI. 2 yorum
Yazılı ve sözlü sınavın ardından başarılı olan GUY adaylarını öncelikle tebrik eder, gelir uzmanlığına atılacak bu adımda aşağıda belirtilen belgelerin en geç 14 Nisan tarihine kadar Başkanlığımıza teslim edilmesi gerektiğini hatırlatırız.

 

28 Aralık 2013 Tarihinde Yazılı, 03-14 Mart 2014 tarihleri arasında sözlü bölümü yapılan Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavında başarılı olan ve asil listede isimleri yer alan adayların anılan göreve atanabilmeleri için aşağıda istenen belgeleri tamamlayarak  en geç 14-04-2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı (İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü) Adnan Menderes Bulvarı Akşemsettin Mah. Vatan Cad. N:56 Fatih/İSTANBUL adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

İSTENİLEN BELGELER

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi (3 adet)
- Nüfus cüzdanının T.C. kimlik numarasını mutlaka içermesi gerekmektedir.
- Fotokopiler aslı ile karşılaştırılarak Başkanlığımızca onaylanacaktır. 

2- Öğrenim durumuna ait bilgi ve belgeler:
- Yüksek öğrenim bitirme diplomasının veya çıkış belgesinin aslı veya Başkanlığımızca onaylanacak örneği,
- Ortaokul veya lise öğrenimi normal öğrenim süresinden fazla ise (hazırlık sınıfı veya 4 yıllık lise) buna ilişkin diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya Başkanlığımızca onaylanacak örneği, (Diplomada hazırlık sınıfı görünmüyor ise hazırlık sınıfı okuduğuna dair belge gerekmektedir.)
- Lisansüstü veya doktora eğitimini tamamlamış ise buna ilişkin belgenin aslı veya Başkanlığımızca onaylanacak örneği.

3- Son üç ay içinde çekilmiş dört adet 4,5 x 6 ebadında renkli vesikalık fotoğraf (Fotoğrafların “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik” hükümlerine uygun olması gerekmektedir.)
 

- Formun alt kısmındaki bölüm Başkanlığımızca onaylanacaktır. 

7- Halen herhangi bir Kamu Kurum veya Kuruluşunda çalışıyor ise, çalıştığı kurum, statü, göreve başlama tarihi ve sosyal güvenlik sicil numarasını gösterir çalıştıkları kurumdan alacakları belge
 
NOT:
- Eksik belge ve bilgisi bulunanların ataması yapılmaz.
- Adayların durumlarında değişiklik olması halinde (Adres, telefon, medeni durum vb.) buna ilişkin bilgi ve belgelerin zamanında ibraz edilmesi gerekmektedir.
- Belge aslı ile birlikte fotokopisini de getiren adayların belgeleri Başkanlığımızca onaylanacaktır.
- İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz. Atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
- Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur.   
 

2 yorum:

  1. Admin bunu değiştirdiler.Kardeşim yedek listedeydi,Ruhum sıkıldı açıkcası, şuan sadece asil listeyi çağırıyorlar.Böyle bir aymazlık olmaz,çıkıp özür dilesin bari ailece moralimiz sıfır.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Uyarınız için teşekkür ederiz. Duyuruyu yeniledik.

      Sil

Yorumunuz Denetlendikten Sonra Yayımlanacaktır.